14. Září 2017 - 18:00 až do 19:00
Podělte se na:

FG Produkt&Business Prezentácia - Košice | DoubleTree by Hilton | Čtvrtek, 14. Září 2017

Pozývame vás na bezplatnú prednášku o zdraví, pre veľký úspech znova s Adrianou Zbojek, ktorá na vlastné telo zažila silu očisty, doplnenia a regenerácie organizmu. Sama sa zbavila psoriázy aj napriek tomu že jej mnohí hovorili nech sa s tým naučí žiť! Už tento týždeň sa s Vami príde podeliť o svoj príbeh, systém zdravia a následne vám Martina Draganovská predstaví jedinečné FG produkty - 100% prírodnú kozmetiku Evanthé a prírodné energy a immunity nápoje THIYA. ;)
V druhej časti prednášky vám Dávid Zbojek predstaví príležitosť ako získať tieto produkty zadarmo, ako si vďaka produktom FG privyrobiť, prípadne ako si vďaka tomuto vybudovať svoju finančnú nezávislosť. Vidíme sa!

Anotácia z knihy Šlabikár Zdravia:
Zdravie a bohatstvo patria medzi najdôležitejšie oblasti života. Každý chce byť zdravý a bohatý, ale väčšina ľudí nakoniec aj tak skončia ako chorí a chudobní. Tajomstvo spokojnosti ľudí je ukryté v systéme zdravia a bohatstva, ktoré sú vzájomne prepojené. Preto ich musíme spoznať a používať vcelku. Keď sa budete venovať prevažne tvorbe bohatstva, podlomíte si zdravie a nakoniec všetky nasporené peniaze vynaložíte na lieky a lekárov. Pomôžeme vám odhaliť tajomstvo systému zdravia, aby ste sa navždy zbavili všetkých zdravotných problémov.

Ľudské telo sa skladá z miliárd buniek, ktoré komunikujú medzi sebou. Každá bunka je ako samostatné mesto s príjmom a spracovaním živín, ochranou, výrobou energie a vylučovaním odpadu. Najviac nečistôt dostávame do tela nevhodnou stravou a nápojmi. Keď sú bunky zanesené toxickými látkami, sú nefunkčné, podvyživené a navonok sa to prejavuje ako choroba. Čisté bunky sa dokážu sami regenerovať a obnovovať. Základ systému zdravia tvorí očista tela na bunečnej úrovni.

Vytvorili sme revolučný spôsob navrátenia zdravia do pôvodného stavu a jeho dlhodobej údržby. Ukážeme vám ako sa uzdraviť bez liekov a lekárov. FG health&wealth™ vám ako jediná firma ponúka príležitosť spoznať skutočný systém zdravia. Ak pochopíte, z čoho sa skladá a ako v skutočnosti funguje systém zdravia, prevezmete zaňho zodpovednosť na seba. Zmenou životosprávy a dodržiavaním originálneho spôsobu uzdravovania pomocou prírodných bylín dosiahnete stav plného zdravia, dostatku energie a vitality.

Na celkové uzdravenie sme vyvinuli komplexný systém špeciálnych FG bylinných zmesí™. Pomocou nich sa dokážete očistiť od toxínov, doplniť živiny a zregenerovať sa až na bunečnej úrovni. Toto jedinečné prepojenie teórie a praxe si s naším jedinečným uzdravovacím know-how a FG bylinnými zmesami™ môžete vyskúšať priamo na vašom tele. Presvedčte sa na vlastnom príklade, že samotné uzdravovanie a údržba zdravia pomocou FG bylinných zmesí™ sú veľmi jednoduché.

Na prednáške sa dozviete aj ako sa očistiť pomocou špeciálnych bylinných zmesí, ktoré si budete môcť aj spolu s knihou na mieste zakúpiť.

Zároveň sa dozviete o možnosti vybudovania si pasívneho príjmu za pomoci tejto príležitosti.
Tešíme sa na Vás!